KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16217420
nr 1621 7420
Peter Kolacz
(f. 1968), Kanada
Komposition, Signerad. Akvarell, 100x67 cm, yttermått inklusive ram: 118 x84 cm. Signerad
Peter Kolacz, bildkonstnär född 1968.
Utrop:
700 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 14:52:04)
Uppdatera
Visning
fredag 17/5, lördag 18/5, söndag 19/5 och måndag 20/5
Auktionen
avslutas:
måndag 20 maj kl 19:31:53
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor